najave

Nikad raznovrsniji glazbeni program na 5. Zagreb Design Weeku


vrijeme: 11.05.2018. - 20.05.2018.
mjesto: Zagreb

Suvremeno/svevremeno, baš kao i slogan ovogodišnjeg Design Weeka, bila je nit voditelja u sastavljanju glazbenog programa, koji također uvažava i temu Art Zagreb vikenda – umjetnost zemalja istočnog bloka.  
Te su dvije ideje objedinjene kroz izvođače i projekte kojih su oni i pokretači i nosioci, a svi redom su dobili međunarodno priznanje te na taj način na međunarodnoj sceni predstavljaju i Zagreb odnosno regiju. 

''Uz moje osobne glazbene preferencije nastojao sam predstaviti i najvažnije klubove u čijem radu aktivno sudjelujem te tako utječem na kreiranje glazbene scene i kulturni razvitak Zagreba i Hrvatske. Nastupi svih izvođača bit će prilagođeni ovom događaju, ali i pozornici na kojoj se održavaju, pa ćemo u toj kombinaciji nastojati postići opušten i intimniji ugođaj.'' – kaže Marijan Felver, glazbeni urednik festivalskog dijela Zagreb Design Weeka.

Cijelom će doživljaju doprinijeti i ambijent u kojem će se odvijati program. Na dosad neiskorištenom prostoru iza petog paviljona Tehničkog muzeja uređen je novi park s pozornicom te plesnim podijem i sjedećim mjestima.

11.5., petak
19:00-19:30 otvorenje
19:30-22:00 PDV Records i Yammat: Vedran Meniga i Dino Milić
22:00-23:00 Plastic Knives (live)
 
12.5., subota
14:00-16:00 Felver
16:00-18:00 Alen Kosanović
18:00- 21:00 SMS  Deutsch
21:00-22:00 Zarkoff (live)
 
after GK Jabuka
23:00-06:00 Uber Eden: Justin Van Der Volgen & Felver
 
13.5., nedjelja
14:00-20:00 Imogen: Ilija Rudman
 
14.5., ponedjeljak
16:00-20:00 Masters Casual Monday w/Burek: Luka DeLux & Pytzek
20:00-22:00 Petar Dundov (live)
 
15.5., utorak
16:00-20:00 Sergio
20:00-22:00 Jan Kinčl & Regis Kattie (live)
 
16.5., srijeda
16:00-20:00 Frajman
20:00-22:00 Rolo (live)
 
17.5., četvrtak
16:00-20:00 D-Gree
20:00-21:00 Modna revija studenata TTF-a
21:00- 22:00 Nik Orosi (live)
 
18.5., petak
16:00-19:30 Labosh
19:30-20:30 otvorenje
20:00-22:00 Šumovi Protiv Valova (live)
 
19.5., subota
Christalization
14:00-16:00 Felver
16:00-18:00 Maja Pa
18:00-20:00 Kristijan Molnar
20:00-22:00 Sumerian Fleet (live)
 
after Masters
23:00-07:00 forty:love/ Josh Cheon (Dark Entries), Mr. Pauli
 
20.5., nedjelja
14:00-20:00 Yamatt’s Adriatic Coasting: Nick & Pepi

Opširnije

https://www.facebook.com/zagrebdesignweek/

 

(D.H.F., 26.04.2018)