Zagrebačka pivovara d.d. i Institut za suvremenu umjetnost iz Zagreba raspisali su natječaj za oblikovanje etikete Božićnog piva 2010. Radovi se mogu slati isključivo elektronskim putem, a krajnji rok za predaju radova je 24. rujan 2010.
prijava: 24.09.2010
mjesto: Ernestinovo: Park skulptura
U sklopu ovogodišnje promotivne akcije Zagrebačke pivovare na natječaj za oblikovanje etikete Božićnog piva mogu se javiti likovni umjetnici koji žive u Hrvatskoj, do 35 godina starosti.
Idejno likovno rješenje etikete Božićnog piva na suvremen i kreativan način trebalo bi dočarati tradicionalne vrijednosti i značenja vezana uz zimsko godišnje doba i blagdane. Odabrani rad bit će realiziran na etiketi Božićnog piva i nagrađen s 20.000 kuna.
Zagrebačka pivovara već jedanaestu godinu za redom etiketu Božićnog piva oblikuje u suradnji s hrvatskim umjetnicima. U protekle dvije godine, etiketu su oblikovali Marko Tadić (Dobitnik Nagrade Radoslav Putar 2008.), i Zlatan Vehabović, (finalist Nagrade Radoslav Putar 2009.).
Radove slati na
bozicnopivo@scca.hr