Na 6. memorijalu Andrija Bartolić – Toni, koji će se održati u HNK u Splitu, u ponedjeljak 29. studenog 2010. u 20.00 sati nastupa proslavljena klapa Cambi.
vrijeme: 29.11.2010. 20.00 sati
mjesto: Split, HNK Split
Kao gosti koncerta u programu će sudjelovati njihov dugogodišnji prijatelj i autor Hari Rončević i Klapa Neverin.
Ovo je za klapu bila godina iz snova u kojoj im je uspjelo sve što su naumili, osvojili sve festivale na kojim su nastupil , objavili album „Prava karta“ koji se iz dana u dan povrđuje kao album koji može sigurno konkurirati kao album godine..... Također, ovo je jedan u nizu koncerata Cambia, nakon nastupa u zadarskom Arsenalu, koji je rasprodan tjedan dana prije, a na kojima je Cambi doživljavao ovacije, tijekom cijeloga koncerta.
Koncerti:
04.12. Korčula
10.12. Biograd
Cambi ima veliki broj obožavatelja i u Sloveniji, gdje im slijede nastupi u :
27.12. Maribor
28.12.Domžale
30.12. Nova Gorica.
A njihovi fanovi u Bosni i Hercegovini biti će ugodno iznenađeni, budući su uključeni u novogodišnji program nacionalne TV kuće, te radi snimanja emisije putuju u Sarajevo 02. 12. 10.
Njihov album „Prava karta“, prepun hitova, ima izvrsnu prodaju, te će uskoro prema trgovinama biti upućen novi kontigent albuma.