U petak, 30. ožujka, s početkom u 12 sati, u riječkoj Galeriji Juraj Klović, u sklopu ciklusa 'Dijalog', svoje radove u tehnici akvarela izlažu Saša Jantolek / Marino Bratović. Izložba ostaje otvorena do 6. travnja.
vrijeme: 30.03.2012. 12,00
mjesto: Požega: Dvorana Gradskog kazališta
Saša Jantolek rođen je 1968. U Rijeci. Sa umjetničkim radom aktivno bavi se od 1990. Godine. Od tada do danas ostvario je niz samostalnih i skupnih izložbi te je dobitnik niz priznanja i nagrada. Objavljeni su mu stripovi u Zagrebu i Ljubljani. Član je HDLU Rijeka od 2010. Godine. U Kastvu vodi likovni program Galerije Lokvina, sudjeluje u organizaciji likovnog života grada.
Marino Bratović rođen je u Voloskom 1956. Prva slikarska znanja stekao je od akademskih slikara Viktora Snoja i Zvonimira Frlana. Potom se počeo intenzivno zanimati za slikarstvo, učiti drugovati s opatijskim slikarima Ivom Kalinom, Claudiom Frankom i Maurom Stipanovom.. Od 1982. Strast je slikanja bivala sve jača i pohađao je akademski slikarski tečaj u Ljubljani. Izlagao je na više skupnih i samostalnih izložbi. Više je puta nagrađen.