Izložba, koja se otvara u utorak, 19. svibnja, u 19,30 sati, je rezultat suradnje Akademije za umjetnost i kulturu Osijek te Škole primijenjene umjetnosti i dizajna Osijek koja već drugu godinu za redom gostuje u Kniferovom izložbenom programu.
vrijeme: 19.05.2026. - 21.05.2026.
mjesto: Osijek
Izložbom se predstavlja izbor najuspješnijih ostvarenja učenika Škole nastalih tijekom ove nastavne godine. Želja nam je naglasiti kreativne potencijale koji se razvijaju u srednjoškolskim klupama te učenike motivirati prema daljnjem umjetničkom razvoju.
Ovom suradnjom također stavljamo naglasak na ulogu i međuodnos naših dvaju institucija kao glavnih nositelja u vertikali umjetničkog obrazovanja u gradu Osijeku, Slavoniji, pa i šire.
Izložba ostaje otvorena za posjetitelje do četvrtka, 21.5., te se može posjetiti u vremenu od 17 do 19h.