U srijedu, 3. svibnja, s početkom u 18 sati, u Knjižnici i čitaonici 'Fran Galović' Koprivnica održat će se predstavljanje knjige Lele Vučković Radmanović 'Zvona s kamenika'.
vrijeme: 03.05.2023. -
mjesto: Koprivnica
Lela Vučković Radmanović rođena je 1973. u Koprivnici gdje i sad živi i radi. Srednju školu upravno pravnog smjera završava u Koprivnici, a 1995. godine diplomirala je na Visokom gospodarskom učilištu u Križevcima. Agronom po struci. Piše od najranije mladosti, a ozbiljnije se pisanju posvećuje zadnjih nekoliko godina. Pjesme, kratke priče i eseji objavljeni su joj na više portala te u više od 30 zbornika i zajedničkih zbirki. Aktivno sudjeluje na promocijama i susretima književnika.
„Zvona s Kamenika“ zbirka je poezije i proze koje se međusobno isprepliću i vode vas usnulim hodnicima sjećanja, najvećim dijelom posvećena djetinjstvu i odrastanju u malom idličnom selu na granici Podravine i Prigorja.