Peta sezona multimedijalnog projekta KAbina, koji počinje 1. prosinca na Maloj sceni Hrvatskog doma u Karlovcu, a odvijat će se svakog ponedjeljka sve do kraja travnja, i ove će godine biti najavljena u Rijeci, u Tunelu, i to u ponedjeljak, 24. studenog.
vrijeme: 24.11.2014.
mjesto: Rijeka; Tunel, Školjić 12
Riječka publika moći će uživati u programu koji će na više razina povezati Karlovac i Rijeku te predstaviti i neke mlade umjetnike vezane uz oba grada.
Tako će u Tunelu i ispred njega biti postavljena izložba fotografija riječkih motiva, autorice Karlovčanke Anamarije Podrebarac, a književna gošća je mlada Karlovčanka Tena Prskalo, inače riječka studentica. Publika će u okviru projekta "Priča za ponijeti" na dar dobiti priču Darka Lisca "Welcome to Zelinwood", za vrijeme večeri svoje novo djelo stvarat će mladi karlovački likovni umjetnik Robert Katavić, a za glazbeni dio, odnosno jam session, zaduženi su riječki glazbenici.