Preskočite na glavni sadržaj

Pozicija umjetnika u kontekstu suvremenog europskog diskursa

Incijativa Svi Mi – Za Hrvatsku svih nas i Documenta – Centar za suočavanje s prošlošću organiziraju tribinu 'Pozicija umjetnika u kontekstu suvremenog europskog diskursa', koja se održava u utorak, 8. prosinca, u 18 sati, u Kinu Europa.
vrijeme: 08.12.2015. 18,00
mjesto: Zagreb; Kino Europa, Varšavska 3
url: http://www.documenta.hr
Na tribini će o društvenom angažmanu umjetnika u Hrvatskoj i šire, o osobnim iskustvima vezanim uz tu temu te o tome kakvu kulturnu politiku trebamo govoriti umjetnici: Slaven Tolj, Siniša Labrović, Selma Banich, Igor Grubić i Kristina Leko. Tribinu će moderirati Vesna Kesić.

Inicijativu Svi Mi ... pokrenula je grupa organizacija civilnog društva, među kojima su GONG, Documenta, Centar za mirovne studije i drugi, s ciljem promicanja interkulturalizma, tolerancije, pluralizma i društvene solidarnosti.