Preskočite na glavni sadržaj

Filmske večeri u Močvari: Film u najboljim godinama

Novo izdanje 'Filmskih večeri u Močvari' predstavlja u utorak, 15. studenog, u 20 sati, radionički program 'Blank_senior' za osobe starije životne dobi u sklopu kojeg su polaznici u najboljim godinama snimali filmove pod vodstvom redatelja Ivana Ramljaka.
vrijeme: 15.11.2022. -
mjesto: Zagreb
url: https://www.facebook.com/filmskeveceriumochvari

Njihov zajednički film Komad Mirana (2021) osvajač je Grand Prixa Betina film festivala za najbolji domaći dokumentarac, a prikazan je i u domaćoj konkurenciji Festivala Mediteranskog filma Split. Film u fokusu ima Mirana koji je odlučio kada umre svoje tijelo darovati Medicinskom fakultetu u Zagrebu. Uz ovaj nagrađeni kolektivni rad prikazat ćemo i autorske filmove dviju polaznica radionice. Riječ je o filmu Noćas sam sanjala lopoče Neda Fleur Janovski i filmu Nebo ispod nas autorice Marija Crvenković.

U Močvari ćemo ugostiti ove filmske autorice u najboljim godinama kao i voditelja njihove Blank_senior radionice Ivana Ramljaka te ćemo s njima razgovarati zašto nikada nije kasno za izražavanje ozvučenom pokretnom slikom.
 
Pridružite nam se u Močvari i upoznajte ovo moćno i nadahnuto društvo, a nakon razgovora besplatno pogledajte njihove autorske filmove.