x ostalo

Program Sajma udruga mladih 2004. (19-21.05.04.)


vrijeme: 19.05.2004. - 21.05.2004.
mjesto: Klub SC, Kino SC, Klub Močvara

19.05. 2004. SRIJEDA
PREDVORJE KINA SC-A
16:00-DOLAZAK UDRUGA I UREĐIVANJE ŠTANDOVA
19:00-EkS-scena PERFORMANCE BRAKERI
21:00 SPUNK (pored NSB-a) – REGGAE PARTY

20.05.2004.ČETVRTAK
PREDVORJE KINA SC-A
10:00-10:30 OTVORENJE SAJMA
10:30-12:00 DJ-ing HUK (Humanost i urbana kultura), Knin
10:45-11:00 Demokratska Inicijativa Mladih, Zagreb-prezentacija rada
11:00-11:30 Board of European Students of Technology - BEST, Zagreb
11:30-11:45 EYE-Centar za europsku razmjenu mladih, Zagreb
12:00-12:30 Udruga IGRA, DVD “Kvalitetniji clubbing za kvalitetnije sutra"
12:30-13:15 Volonterski Centar Zagreb, prezentacija "Volontiram se"
13:15-14:00 RUČAK (Restoran SC-A)
14:00-15:00 udruga Prijatelji životinja, Zagreb-prezentacija "Vivisekcija" i "Vegetarijanstvo"
15:00-15:30 Udruga studenata s tjelesnim invaliditetom "Korak" i Udruga slijepih i slabovidnih "Šišmiš"-prezentacija Centra za studente s invaliditetom, Zagreb
16:00-17:00 Nacrtaj mi osmijeh, Zgb-opis projekta socio-edukativne animacije
17:00-17:30 aJUTO-udruga za podržavanje nevladinih organizacija kroz promidžbu njihovih ideja putem grafičkog i multimedijalnog dizajna
18:00-19:00 Agencija za informiranje i Sunčani klub, Osijek
19:00-20:00 VEČERA (RESTORAN SC-A)

KLUB SC-A:11:00-13:00 OKRUGLI STOL “POLITIKA PREMA MLADIMA U RH”
14:00-15:00 Mreža mladih Hrvatske

15:30-16:00 “TRAJNO NASTANJENI STRANAC” – dokumentarni film od Edi Maajki redatelja Davora Konjikušića (besplatno)
16-17:00 Radionica “BRAINSTORMING”, Udruga “Novi horizonti”, Zagreb
17:00-18:00 Predstavljanje autorskih radova nastalih na platformi EkS-scene
18:00-19:00 BORA LEE ...VELEGRADA – redatelj: Maro Kovač-ulaz 10 kn
21:00-22:00 Predstava

MOČVARA – koncert
ILIJINI SINOVI , 7 THAT SPELLS , ANTIFRIK , INVISIBLE GHOST LUIGI

21.05.2004 PETAK
PREDVORJE KINA SC-A:
10:00-10:30 predstavljanje Centra za mlade Čakovec
10:30-10:45predstavljanje Centra za mlade Belišće
10:45-11:00 Globus-udruga za interkulturalno učenje, Zagreb
11:00-11:30 Pokret Urbanog Življenja, Slavonski Brod
11:30-12:00 Europski pokret, Split
12:00 –12:45 Volonterski centar Zagreb-kratki filmovi o kampovima
12:45-13:00 Udruga mladih MOST, Beli Manastir
13:00-13:30 Udruga ACT, izlaganje o INFO-shopovima
13:30-13:45 Domaći-udruga za kreativni razvoj, Karlovac

KLUB SC-A:
10:00-11:00 Radionica “PISANJE ŽIVOTOPISA”, "Novi horizonti", Zagreb
11:00-11:45 Radionica “ORIGAMI”-Društvo hrvatskih haiku pjesnika, Zagreb
12:00-13:00 MOVIT, SEE RESOURCE c., prezentacija YOUTH programa, Manca Turk, Slo
14:00 RUČAK
17.00 Dom zdravlja Trešnjevka, predavanje Muškarci su s Marsa-žene su s Venere